Bezpłatne szkolenie on-line dla chcących inwestować

System 3 kroków
na rynku akcji

Czyli najefektywniejsza metoda oparta na narzędziach, które znają nieliczni

Data: 29 maja | Godzina: 19:00

[free] zapisz się na szkolenie on-line!

SZKOLENIE ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

TO PRAWDA:

Mając 30+ można bez problemu generować 2-3 razy lepsze rezultaty niż na funduszu inwestycyjnym poświęcając na to czwartkowy
wieczór lub chwilę w weekend. Nie ważne, że Twoja praca lub biznes zajmuje Ci 8-10 godzin dziennie, bo możesz robić to po godzinach. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera i chęci!

WEBINAR DEDYKOWANY DLA:

Prowadzący:

Paweł Zakrzewski ...i jego krótka historia 🙂Inwestor od 2008 roku, po przeżyciu kataklizmu finansowego na kontrakcie FW40 (GPW), rozpoczął solidną, systematyczną edukację. Wkrótce zaczął odnosić permanentne sukcesy na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq). 

Za namową grupy przyjaciół społeczność i unikalny, autorski Program Rozwoju Inwestora „AmiInwestor”, który opiera się o pół-automatyczną analizę komputerową. Obecnie “wepchnięty siłą na scenę” Lider zamkniętej Społeczności Inwestorów, do której dołącza ponad 100 osób rocznie. 

W przeszłości odebrał dość nietuzinkową edukację w trzech obcych językach przypadkowo trafiając na skrajnie zachodni kraniec Europy. Nad brzegiem Atlantyku i zimnego morza Celtyckiego “zadekował się” w pretiżowej, francuskiej ENST École Nationale Supérieure des Télécoms. Niestety niedługo potem, z powodu przeciętnych zdolności został wyrzucony na staż w Buenos Aires i zmuszony do obrony pracy po hiszpańsku. Ostatecznie po zakończonej edukacji rozpoczął pracę w 700-osobowej Kalifornijskiej firmie technologicznej z Sillicon Valley „Harmonic”, dzięki której pół świata ogląda przekazy wideo. Po 5-latach wrócił do Polski i uwziął się na giełdy światowe. 

Do dziś, czyli ponad 8 lat inwestuje, rozwija półautomatyczne narzędzia do analizy i pokazuje innym jak można to robić to samo, ale zachowując 100% swojego życia prywatnego i zawodowego. Jest to jego jedyna zawodowa pasja, którą zamierza kontynuować do rozszerzonej emerytury, a z której z powodzeniem utrzymuje siebie i swoją rodzinę. 

Prywatnie właściciel kredytu we frankach, który prawie zrujnował jego życie, jednego domu, trading-roomu i przedszkola. Szczęśliwy posiadacz trójki, rozwydrzonych i wiecznie śmiejących się dzieciaków oraz żony, jedynej która jest w stanie wytrzymać z nawiedzonym artystycznie niedoszłym Elonem Muskiem i Santaną w jednej osobie. 

W wolnych chwilach udaje się w podróż, aby poznać kolejny język obcy, a w domu lub biurze łapie za gitarę jazzową lub klasyczną czytając nuty i improwizując do upadłego z najgorszego sortu muzykami trójmiejskimi 🙂

Podczas szkolenia dowiesz się:

Jak zautomatyzować analizę rynku?

Jakie są 3 kroki do 25%+ rocznie zachowując pełną kontrolę i bezpieczeństwo?

Jakie narzędzie pomoże Ci wybrać najlepiej zapowiadające się spółki.

Czerwone spółki - nie kupuję, zielone kupuję. Podane na tacy!

To nie tylko dobry i sprawdzony system... to narzędzia IT, które wykluczają ludzki błąd i pomyłkę.

Zapisując się na webinar otrzymasz dodatkowo nagranie z konferencji "Żyj w obfitości" Towarzystwa Biznesowego!

bezpłatna wiedza - zapisz się na szkolenie

OPINIE UCZESTNIKÓW SPOŁECZNOŚCI:

UWAGA: Szkolenie nie będzie nagrywane oraz udostępniane. Platforma konferencyjna obsłuży maksymalnie 500 Uczestników. Oznacza to, że w chwili osiągnięcia maksymalnej liczby Uczestników system wyłączy możliwość logowania.

Zapisz się na szkolenie on-line!
Przewiń do góry