Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Pliki cookies
ROZUMIEM

Szybka akcja na XRP, czyli nawet +100% w 2 dni

Rynek walut cyfrowych, to jeden z najbardziej dynamicznych i rozwijających się rynków. Dynamika, to duże ruchy w krótkim czasie, a to oznacza potencjalnie duże możliwości zysków.

Dynamika jest także efektem pozornie niezbyt dużej kapitalizacji, dla porównania, na dzień 28.09.2018r. kapitalizacja całego rynku kryptowalut wynosi 220 mld dolarów, podczas gdy spółka APPLE bije rekordy, osiągając już 1,086 biliona dolarów kapitalizacji!

Jeśli zatem kapitalizacja, czyli wartość całego rynku kryptowalut to zaledwie ⅕ wartości tylko jednej z wielu tysięcy spółek, to poruszenie kryptowalutami przez napływ kapitału jest bardzo łatwe.

Niestety działa to w dwie strony – pozwala na zarobienie dziesiątek, a nawet setek procent w bardzo krótkim czasie (czasem nawet podczas bessy giełdowej), a jednocześnie umożliwia szybkie straty.

Co by było, gdybyśmy mieli narzędzie w postaci zielonego i czerwonego światła dla rynku kryptowalut, tak jak analogicznie stosujemy dla rynku akcji?

Byłoby świetnie, bo wchodzilibyśmy w kryptowaluty tylko wtedy, gdy rynek jako całość ciągnie je do góry – do tego tematu wrócimy poniżej.

Choć obecnie większość walut zalicza coraz to niższe lokalne dołki, nie oznacza, że nie można znaleźć perełek, które potrafią zaskoczyć dość mocnym odreagowaniem.

W ostatnim miesiącu kryptowaluta XRP dała możliwość dobrego zarobku, o czym poinformował Paweł członków Społeczności AmiInwestor jeszcze przed „wystrzałem”. Każda osoba znajdująca się w grupie, nawet początkująca, nie posiadająca jeszcze specjalistycznej wiedzy analizy technicznej mogła zarobić blisko 100% na kapitale w ciągu 2-ch dni!

Jak to możliwe? Już prezentuję wpisy Pawła wraz z ich datami, aby nikt nie zarzucił, że to jakaś „ściema”.  ? Jak widać strategia Pawła, stosowana głównie dla rynku akcji, równie dobrze sprawuje się podczas inwestowania na rynku kryptowalut.

Wszystko tak naprawdę zaczęło się od czegoś, co znają doskonale wszyscy uczestnicy naszej społeczności – znalezienia silnej waluty i korekty, która dała sygnał potencjalnych wzrostów:

Zakupić kryptowalutę można było przy kursie 0.31650, a potem… Potem czekać już tylko na zyski. Patrz, co działo się dalej:

Dwa dni później cena doszła już do poziomu 0.59000, co dawało około 86% zysku… Będąc cierpliwym można było nie zamykać jeszcze pozycji i czekać na lepszy kurs, albowiem w szczytowym momencie cena doszła do poziomu około 0.79200, co dawało już ponad 100% zysku.

Dla przykładu, inwestując 5000 zł, za dwa dni mogłeś mieć drugie tyle…

Czyli w dwa dni mogłeś zarobić tyle, co przysłowiowy Kowalski, stosując strategię Pawła ?

Chciałbyś poznać lepiej cały mechanizm działania rynku oraz wiedzę Pawła?

W tym celu zapraszamy na webinar, który odbędzie się we wtorek 23.10 o godz. 19:00

Zatytułowany: Ponad 100% na XRP w 2 dni, czyli jak skutecznie działa analiza techniczna Pawła

Wróćmy jeszcze do czerwonego i zielonego światła na rynku kryptowalut.

Podobny mechanizm, tzn.skanowania całego rynku, stosujemy dla rynku akcji USA, spójrzmy jak to wygląda dla kryptowalut:

Stosując to narzędzie, dokładnie wiesz kiedy trzeba było wyjść z rynkubył to dokładnie dzień 1 lutego 2018. Od tamtej pory trendomierz nie zachęcał do powrotu na rynek, poza małą anomalią w lutym, gdzie mieliśmy kilka dni wzrostów do zgarnięcia.

Przypominam, że narzędzie to nie opisuje tego jak wygląda kurs BTC, ale skanuje cały rynek uśredniając wartość – dlatego nie jest łatwo nas oszukać.

Zawsze będziemy wiedzieć, kiedy potencjalnie wyjść z rynku i kiedy na niego powrócić – bezcenne.

O tym i o innych narzędziach opowiem na webinarze, na który możesz nie przychodzić, ale pewnie będziesz żałował 😉

Dodaj komentarz

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Szybka akcja na XRP, czyli nawet +100% w 2 dni

Zobacz co nowego na BLOGu

5% w miesiąc, nic nie robiąc

Wraz z oficjalnym startem kursu “System rotacyjny” w Akademii inwestowania “STOKSOFT” uruchomiliśmy ten system na rachunku rzeczywistym w InteractiveBrokers zasilonym kwotą 10 000$. Cyklicznie będziemy

Czytaj więcej »

Dyskusja

Przewiń do góry