POZNAJ NARZĘDZIA DO ANALIZOWANIA NAWET 6000 SPÓŁEK W KILKA SEKUND

POZNAJ NARZĘDZIA DO ANALIZOWANIA NAWET 6000 SPÓŁEK W KILKA SEKUND

Odbierz Proste Narzędzia Inwestycyjne 75% Taniej

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO

Nie inwestuj bez tych instrumentów

Poznaj narzędzia, które inwestorom takim, jak Ty pozwalają analizować ponad 6000 spółek w kilka sekund, wybierając te najlepsze.

Bez względu na to, czy jesteś początkującym inwestorem, chcącym dopiero rozpocząć swoją przygodę z giełdą lub czy masz już ze sobą bagaż doświadczeń, te narzędzia zdecydowanie Ci pomogą.

Może Ci się wydawać, że giełda jest straszna i potrzeba na to dużo czasu. Ciągłe analizowanie wykresów, bycie na bieżąco z informacjami ze świata oraz ryzyko utraty kapitału.

Być może teraz wyobrażasz sobie siebie siedzącego całymi dniami przed komputerem analizującego spółki i wyrywającego sobie włosy z głowy z napływu nerw oraz stresu tylko po to, aby pomnożyć kapitał o 10-30% w skali roku. Nic bardziej mylnego.

Dlaczego?

Spójrz tylko na opinie osób, które zaczęły stosować te narzędzia oraz strategię. Są to osoby prowadzące własne firmy, inwestorzy oraz także ludzie pracujący na etacie.

Wszystkich łączy jedno – każda z tych osób chce w prosty i bezpieczny sposób pomnożyć swoje oszczędności. Wybrali giełdę, bowiem również uznali, że jest to najlepsza opcja na ulokowanie kapitału. Teraz mnożą swoje oszczędności z wynikiem średnio 10-30% rocznie.

Dowód (Jacek +22,89%)

Oto wideo Jacka, który opowiada, jak osiągnął taki wynik:

Odtwórz wideo

Wywiad z Andrzejem – sprzedał biznes
i wygenerował aż 25% w pierwszym półroczu

Nazywam się Paweł Zakrzewski i od 10 lat inwestuję na giełdzie. Początki były łatwe – nie znając zasad rynku zainwestowałem w ciemno kilkadziesiąt tysięcy, po czym straciłem aż 40% kapitału…

Zacząłem wtedy intensywną edukację, ponieważ wierzyłem, że giełda potrafi przynieść bardzo dobre zyski (biorąc by chociaż za przykład Warrena Buffeta). Poznałem strategię oraz narzędzia, które odmieniły wszystko. Zacząłem zarabiać na giełdzie i zakończyłem rok z zyskiem +46%.

Od tego czasu tworzę własne narzędzia inwestycyjne oraz ulepszam strategię, aby jeszcze skuteczniej inwestować na rynku akcji przy jak najmniejszym nakładzie czasu. Dziś chciałbym, abyś poznał Proste Narzędzia Inwestycyjne, czyli podstawowy kurs, w którym dowiesz się:

  • jak doczytywać dane z polskiej giełdy do najlepszego programu analitycznego w zaledwie kilka sekund
  • filtrowanie spółek, czyli jak oddzielić te dobre, od złych
  • wyszukiwanie formacji świecowych jako potencjalnego momentu otwarcia pozycji
  • semafor płynności, czyli wyszukiwanie spółek które nadają się do kupna
  • wyszukiwarka spółek trendowych

Dzięki temu kursowi, nawet jako osoba chcąca dopiero zacząć inwestowanie na giełdzie, będziesz mógł doczytywać dane spółek i wyszukiwać te najlepsze.

Dziś możesz otrzymać kurs w promocyjnej cenie. Normalna cena tego szkolenia wynosi 197 zł, jednakże teraz możesz dokonać zakupu za jedyne 47 zł.

Promocja trwa tylko przez 24h, więc to tylko bonus dla najbardziej zdecydowanych osób. Bardzo możliwe, że taka okazja może się więcej nie powtórzyć.

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO

Standardowa cena: 197 zł | Cena dziś: 47,00 PLN

PROSTE NARZĘDZIA INWESTYCYJNE

PROSTE NARZĘDZIA INWESTYCYJNE

Nie myśl o inwestowaniu, jeśli jeszcze nie znasz tych narzędzi

Co zawierają Proste Narzędzia Inwestycyjne?

  •  ponad 4 godziny materiałów wideo
  •  4 moduły + nagranie webinaru
  •  gotowe skrypty formuł
  •  wsparcie email
  •  całość przedstawiona prostym językiem zrozumiałym dla każdego niezależnie od stopnia zaawansowania!

Co jeszcze sądzą kursanci?

To najlepsza opcja na start

Jeśli interesuje Cię pomnożenie oszczędności średnio o 10-30% rocznie, jest to najlepszy kurs na sam początek. Przekonasz się, że nie taka giełda straszna, podczas gdy prezentowane przeze mnie narzędzia robią niemalże wszystko za Ciebie.

Jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu i widziałeś komentarze choćby na moim Fanpage’u, to wiesz, że internauci potrafią wręcz „bić” się o wolne miejsca i dawać upust swojemu rozgoryczeniu w chwili, gdy zapisy zostają zamknięte.

Dlatego też jak widzisz warto działać szybko, tym bardziej, że niczym przecież nie ryzykujesz.

Takie zainteresowanie jest związane być może z tym, że nie robię tego typu akcji zapisowych na swoje programy zbyt często.

To dlatego, że nie muszę i nie chcę tego robić.

Wiem, że może to brzmieć dziwnie, ale jeśli mnie znasz, to wiesz, że moim głównym źródłem dochodów nie jest „zarabianie na mówieniu, jak zarabiać”, jak to robi większość.

W odróżnieniu od nich sam inwestuję pieniądze w akcje amerykańskie i polskie, czyli stawiam przede wszystkim na praktykę.

Jeśli chciałbyś naprawdę poprawić swoje wyniki.

Jeśli chcesz wreszcie realnie osiągnąć rekordy inwestycyjne i zostać wybitnym inwestorem.

Jeśli chcesz dodać „tlenu” swoim poczynaniom tak, aby złapał pełen oddech i weszły na dużo wyższe obroty…

Zapoznaj się teraz z moją propozycją, albowiem:

DO KOŃCA PROMOCJI ZOSTAŁO

Standardowa cena: 197 zł | Cena dziś: 47,00 PLN

To jest moment Twojej decyzji

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągnąłeś do tej pory nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami, a następnie wdrożysz metody, które tylko w ostatnich kilku latach pomogły wygenerować setkom osób wysokie stopy zwrotu z inwestowania w akcje amerykańskie oraz polskie.

Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę?
Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk, aby skorzystać z propozycji.

Przewiń do góry