Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności
Pliki cookies
ROZUMIEM

Byki naszymi przyjaciółmi, czyli 19% w 12 dni na BTC

Znów wyciskamy maximum na rynku kryptowalut

 

Znów widać kryptowalutową gorączkę!

My już zarobiliśmy na BitCoinie 19% w 12 dni w kwietniu i nadal jedziemy w górę.
A Ty? Mam nadzieję, że nie przespałeś tej okazji.

Jeśli śledzisz mnie na bieżąco zapewne pamiętasz, jak pod koniec marca udostępniłem Case Study, gdzie pokazałem, jak wraz z członkami społeczności AmiInwestor zarobiliśmy 100% na BitCoinie w lutym pomimo bessy. Wspomniałem także, że taka okazja może się niebawem powtórzyć. I tak też się stało.

Nie jestem czarodziejem posiadającym kryształową kulę, która pod wpływem pocierania dłońmi bądź medytacji potrafiłaby nagle rozbłysnąć zielonym światłem
w kolorze dolarów i wskazać drogę, którą będzie podążać BitCoin lub spółki akcji.

Nie jestem także hazardzistą kupującym „na ślepo”, któremu jeśli uda się zarobić, to chwali się swoimi wynikami na cztery strona świata, chcąc pokazać, że jest wybitnym inwestorem bądź traderem.

Jestem inwestorem, który od 10 lat stosuje z powodzeniem tą samą technikę.
W życiu widziałem już tysiące wykresów i zauważyłem, że w większości przypadków rynek zachowuje się podobnie.

Analizo techniczna – dziękuję Ci!

Niektórzy traderzy nie wierzą w moc analizy technicznej. Mówią, że to nie działa, że lepiej grać na emocjach i obserwować ruch ceny.

Jeśli mówiliby o analizie typu: “widzę nietoperza z uszami”, gdzie kto inny widzi “kraba z oczami”, to zgodze się, że jest to droga donikąd.

To, co my robimy, to PRECYZYJNIE ZDEFINIOWANA, twarda, statystyczna, policzalna i przetestowana komputerowo strategia. Komputer nie myli się nawet
o milimetr, czy jak kto woli ani o centa.

Dla mnie taka komputerowa analiza techniczna, jest jak kompas na statku – niezbędne urządzenie, które potrafi wskazać prawidłowy kierunek marynarzowi. Ustawianie stoplossów jest natomiast niejako kotwicą, która w razie sztormu uchroni okręt przed katastrofą. W tym wypadku kapitał.

Rynek kryptowalut jest bardzo dynamicznym rynkiem. Zazwyczaj panuje na nim euforia lub panika, a rzadko kiedy marazm. Pisząc ten artykuł jesteśmy właśnie
w 12 dniu euforii na walutach cyfrowych. Kurs BitCoina wzrósł z 6750$ do 9250$.

Historia lubi się powtarzać

Tym razem, tak samo jak w lutym, patrząc na wykres BitCoina, zauważyliśmy dobrą okazję inwestycyjną. Poinformowaliśmy o tym fakcie także członków naszej społeczności AmiInwestor. Jest to zamknięta grupa inwestorów, gdzie pokazuję uczestnikom, jak inwestować na giełdzie oraz informuję czasami o potencjalnych okazjach inwestycyjnych.

Spotykamy się online, na żywo dwa razy w tygodniu i na każdym kroku poddawani jesteśmy weryfikacji. Nie może być mowy o żadnym ściemnieniu.

Kliknij TUTAJ i zobacz, czym jest społeczność AmiInwestor >>

Poniżej przedstawiam Tobie screeny z naszej grupy. Założyłem pozycję na 12.8, 1/3 zysków zrealizowałem przy 15.31, 19% wyżej – jak na 12 dni to dla nas “spoko wynik”

Podaj swój adres email, aby czytać dalej

Nadal jesteśmy w grze, ale nasza druga część pozycji jest już także zabezpieczona na zysku.
Pozdrawiam,
Arkadiusz Kisman
StokSoft

Dodaj komentarz

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on google

Byki naszymi przyjaciółmi, czyli 19% w 12 dni na BTC

Zobacz co nowego na BLOGu

Dyskusja

Przewiń do góry