JAK POMNOŻYĆ DOWOLNĄ SUMĘ PIENIĘDZY NA GIEŁDZIE?

Poznaj strategię inwestycyjną znaną nielicznym.

Czy to naprawdę działa?

Możesz mi nie wierzyć na słowo, ale strategia działa. Spójrz tylko poniżej na realne wyniki autentycznych osób należących do naszej grupy. Są to zrzuty ekranu wpisów z Facebooka:

Jak widzisz jest tego sporo, a mogłoby być jeszcze więcej!  Jednak większość osób woli zachować anonimowość, ponieważ inwestują dziesiątki, a nawet setki tysięcy… Oczywiście dolarów!

Zarabiamy średnio 10-30% rocznie na zwykłych akcjach, ale czasami zdarzają się okazje na innych rynkach i sektorach, kiedy generujemy dużo więcej:

 • końcówka 2017 roku – inwestycja w spółki produkujące leki z marihuany, okazja jak na kryptowalutach, wiele spółek porobiło po kilka, a nawet kilkanaście tysięcy procent! 
 • rok 2018 rokiem bessy na kryptowlautach – stosując zasady analizy technicznej, o których Ci właśnie mówię zarobiliśmy 100% na BTC w pierwszej połowie roku i 100% na XRP w drugiej połowie roku
 • początek 2019 – super okazja na GPW, w którą już mało kto wierzył w tym czasie – nasi członkowie wygenerowali w kilka tygodni kilkadziesiąt, a co niektórzy nawet ponad 100%!
 • wiosna i kolejne wejście w kryptowaluty – jak na razie zarobione ponad 100%

Czym dokładnie jest kurs AmiInwestor?

Niezależnie na jaki pakiet się zdecydujesz, mamy 24 miesiące, by wdrożyć u Ciebie, doszlifować i praktykować w grupie skuteczne inwestowanie w akcje amerykańskie i ETF, tak abyś bezpiecznie osiągał wyniki 10-30% rocznie.

W tym czasie jesteś uczestnikiem społeczności inwestorów. Nauczymy Cię podstawowego posługiwania się programem Amibroker w inwestycjach, jakie podejmujesz, bez względu na rynek, dzięki czemu zaoszczędzisz mnóstwo czasu na jego przeszukiwaniu. Twoje inwestowanie będzie uporządkowane, a wszystkie informacje będziesz miał pod jednym palcem wraz z listą gotowych do otwarcia transakcji! Dobra wiadomość jest taka, że jest miejsce, aby dostosować to wszystko do Twoich upodobań, potrzeb i czuł się komfortowo.

Pierwszy krok to zapoznanie z programem Amibroker, automatyzującym proces inwestycyjny, tak aby był najbardziej pomocnym narzędziem, jakie stosujesz w inwestowaniu.

Otrzymasz Gotowe Narzędzia pomiaru przekrojowych trendów rynku Polskiego, wraz z OTWARTYM KODEM AFL (dla zaawansowanych i nie tylko):

Trendomierz skanujący rynków WIG20, mWIG40 i MiS80

dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział, w którym momencie jest ten segment rynku i cały rynek w Polsce: w fazie wzrostowej, w fazie korekty czy w fazie spadkowej, jeśli jest w fazie spadkowej to po prostu opuszczasz rynek, jeśli natomiast rośnie nic nie stoi na przeszkodzie, abyś na takim rynku zarabiał, to jest proste jak zielone i czerwone światło. Zielone – wchodzisz i kupujesz spółki, czerwone – powstrzymujesz się od inwestowania lub bardzo znacząco je ograniczasz. Skuteczność tego narzędzia dowiedliśmy wieloma testami historycznymi, a także własnym doświadczeniem w ciągu 7 lat niezmiennego stosowania

Narzędzia automatycznej selekcji płynności i wolumenu,

dzięki którym będziesz otwierał pozycje tylko na spółkach, które po pierwsze – dadzą Ci tę pozycję otworzyć, po drugie – nie poruszysz rynkiem czy też nie zmienisz ceny w efekcie otwarcia swojego zlecenia, a także pozwolą Ci z takiej spółki bezpiecznie wyjść, do tego właśnie potrzebna jest płynność i wolumen

Narzędzia automatycznej selekcji najlepszych spółek wg filtra kryteriów

dzięki czemu będziesz miał wyłożone jak na tacy te spółki, które statystycznie dawały zawsze nam najlepiej zarobić i to nie tylko ze względu na fundamenty, ale także na techniczną sytuację danej spółki. Po tym filtrze nie musisz przeszukiwać już całego rynku, a jedynie wybrane kilka czy kilkanaście najlepszych spółek, które statystycznie dadzą Ci największą szansę sukcesu.

Narzędzia selekcji spółek

dzięki którym wiesz, w jakim momencie masz największą szansę powodzenia, ale także przy jakim poziomie ceny należy je zamknąć, aby ryzykować jak najmniej. To kolejny etap selekcji, po którym na tapecie zostaje jedynie kilka najlepszych spółek, które dokładnie teraz najlepiej nadają się do tworzenia pozycji.

W jaki sposób wdrożysz u siebie strategię?

W sekcji USA otrzymasz

Gotowe narzędzia dla rynku USA

I. Skanery dywidend > 3, 5, 10, … 30

Dzięki temu w klika sekund stworzysz listę spółek wypłacających sowite dywidendy jedynie dlatego, że je posiadasz. Możesz zatem zarabiać nie tylko na wzroście ceny, ale także na cokwartalnej dywidendzie. To doskonały przychód pasywny. Spółki dywidendowe są ulubionymi “kąskami” niektórych wielkich funduszy inwestycyjnych, dzięki czemu Twoja inwestycja jest pod dobrymi skrzydłami

II. Skanery Płynnych Walorów

Dzięki temu będziesz otwierał pozycje tylko na spółkach, które po pierwsze – dadzą Ci tę pozycję otworzyć, po drugie – nie poruszysz rynkiem czy też nie zmienisz ceny w efekcie otwarcia swojego zlecenia, a także pozwolą Ci z takiej spółki bezpiecznie wyjść, do tego właśnie potrzebna jest płynność i wolumen. Duża płynność wiąże się także ze stabilnością spółki.

III. 2 Trendomierze Rynków Nyse i Nasdaq

Niemal gwarantujące, że znajdujesz się po dobrej stronie rynku, kolor zielony wskazuje, że możemy kupować spółki bez przeszkód, ten kolor oznacza, że jesteśmy we wzroście szerokiego rynku, natomiast czerwony lub żółty to duża korekta lub nawet bessa, wtedy wychodzimy z rynku lub ograniczamy nasze inwestycje. Przy czerwonej barwie możemy także rozważać krótkie pozycje, czyli zarabianie na spadkach cen spółek. To narzędzie jest jak światła na przejściu dla pieszych, nie wyobrażam sobie obecnie inwestowania bez niego

IV. Skaner spółek kandydatów do kupna

Dzięki temu na tapecie zostaną tylko te amerykańskie spółki, które przedstawiają najlepszą okazję inwestycyjną, skaner wyszuka je dla Ciebie najczęściej w ciągu kilku sekund

V. Skaner korekt dla długich i krótkich pozycji

Dzięki temu dokładnie określisz nie tylko moment wejścia pozycji w tak zwane zlecenie na wybicie, ale także momenty wyjścia, czyli zlecenie Stop Loss, czyli zlecenie, które gwarantuje Ci idealny moment opuszczenia transakcji, inaczej rzecz biorąc otrzymasz konkretne miejsce, w którym powinieneś zawrzeć transakcje i konkretną cenę, po której powinieneś to zrobić, gotowe do wpisania w karnet zleceń. Po krótkim zastanowieniu i odsianiu gotowe do wpisania w karnet zleceń.

VI. Skanery najlepszych spółek fundamentalnych

Dzięki temu odsiejesz i pozbędziesz się spółek, które są ewidentnie przecenione pod względem fundamentalnym i te wzrosty mogą być nagle i gwałtownie zatrzymane, zwykle wtedy duży inwestor stwierdza, że możliwości zysków się wyczerpały. Im lepsze fundamenty i bardziej niedocenione spółki, tym bardziej są w stanie nas zaskoczyć sowitymi wzrostami, dzięki którym, będziesz miał pewność, że w daną spółkę możesz wejść posiadając kapitał, a także możesz zawsze z niej wyjść i znajdzie się odbiorca Twoich akcji, kiedy będziesz kończył inwestycje. Jest to także warunek stabilności wzrostów.

VII. Skaner spółek kandydatów do sprzedaży krótkiej

Dzięki temu, kiedy rynek spada znajdziesz spółki, które przedstawiają najlepsze okazje do zarabiania na spadkach, czyli otwieranie tak zwanych krótkich pozycji, coś o czym jedynie mogą marzyć inwestorzy w Polsce posiadając jedynie kilka spółek umożliwiających krótką sprzedaż. Na całym rynku amerykańskim jest ich tysiące, zatem jest z czego wybierać, są to tzw. “shortable stocks”

VIII. Skanery alternatywnych miejsc otwierania pozycji

Według analizy technicznej i wolumenowej przetestowane na tysiącach danych historycznych, tak abyś otwierając pozycję znał dokładnie statystyki skuteczności, miejsce otwarcia pozycji, a także moment statystycznie najlepszego jej zamknięcia.

Ścieżka Pro – Tradera od Nowicjusza do Rekina Nyse i Nasdaq:

Wszystkie Narzędzia posiadają jasne wideo-instrukcje, jak i kiedy ich używać aby ułatwić wstępny etap  przygody z rynkiem USA. Prezentujemy dokładnie, Krok po kroku jak zacząć  – Brokerzy / Zlecenia / Oszczędności / Korzyści / wymiana waluty / transfer waluty. Mówiąc krótko – wszystko co jest potrzebne aby wystartować i zyskownie pomnażać pieniądze.

Pozwolą Ci określić, czy rynek jest w fazie wzrostowej, spadkowej czy też w fazie korekty, dzięki któremu będziesz wiedział jak duża powinna być Twoja aktywność na rynku i w którą stronę powinieneś obstawiać.

Musisz znać je znać. Będą Twoim drogowskazem i dadzą Ci przewagę nad innymi.

Bez tego nie wejdziesz dobrze w rynek, dzięki którym dokładnie zdefiniowany będzie Twój moment otwarcia pozycji, a także zawsze będziesz po stronie silniejszego trendu, który poniesie Twoje pozycje.

Dzięki temu krok po kroku będziesz wiedział co zrobić, aby dokładnie wiedzieć na jakich spółkach i w którym miejscu zrealizować zlecenie kupna lub sprzedaży.

Musisz znać je znać. Będą Twoim drogowskazem i dadzą Ci przewagę nad innymi.

Pomaga Ci ustalić moment zwrotny na danej spółce, często będzie bardzo pomocne w znajdowaniu szczytu dołka lub końca korekty rynkowej, co z kolei zwiększy Twoje szanse na sukces.

Dzięki temu na będziesz miał statystyczną przewagę nad innymi uczestnikami rynku, będziesz rozważał jedynie statystycznie lepsze walory.

Pozwolą Ci ustalić dokładne miejsce otwarcia Twojego zlecenia

Mój ulubiony moment wejścia w rynek, dzięki której nie muszę śledzić rynku, ale to on decyduje, w którym momencie zabrać mnie ze sobą. Zwiększa to znacząco prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu w danej transakcji.

Dzięki temu osiągniesz efekty psychicznego spokoju, połowa Twoich transakcji będzie zamykać się w bardzo krótkim czasie i z prawdopodobieństwem sukcesu, sięgającym 75%. Natomiast druga połowa transakcji pozostaje na rynku dłużej, generując duże zyski. Daje to bardzo pozytywny efekt psychologiczny w postaci przeważającej liczby zyskownych transakcji, a jednocześnie cały czas pozostawia nam pole do nieograniczonych wzrostów na spółkach. Duże wzrosty osiągamy przesuwając nasze zlecenie Stop Loss wyżej i wyżej, zabezpieczając zyski.

Dzięki temu będziesz mógł wprawdzie na początku na historycznych danych, ale już upewnić się, że Twoje rozeznanie w rynku, Twój sposób, jakiego nauczyłeś się powoduje, że Twoje pozycje są zyskowne.

Daje Tobie możliwość stopniowego zabezpieczania coraz większego zysku. Jest to najlepsza znana mi metoda, aby wycisnąć z rynku jak najwięcej. Częstym problemem inwestorów jest zbyt wczesne zamykanie pozycji, co w efekcie prowadzi do wielu transakcji, ale niewielkiego zysku sumarycznego w danym okresie. Znacznie lepiej jest wyciągać z każdej pozycji jak najwięcej się da. Do tego właśnie służy metoda przesuwania Stop Loss, zabezpieczająca coraz to większy zysk. Musisz jednak wiedzieć dokładnie, w którym momencie to zrobić, tak aby prawdopodobieństwo, że rynek wyrzuci Cię z pozycji, czyli zamknie Twoją pozycję, zlecenie Stop Loss było jak najmniejsze.

Dzięki temu odkryjesz niesamowite możliwości inwestowania w fundusze związane z surowcami, takimi jak złoto, srebro, platyna, ropa, gaz, funduszami sektorów przemysłu, funduszami powiązanymi z indeksami, które nie tylko dają bardzo duży potencjał wzrostu, ale także właściwie gwarantują nam, że nie stracimy na danej inwestycji całego kapitału, nawet jeśli w ich wypadku nie zastosujemy zlecenia stoploss. Ze względu na swoją naturę zdywersyfikowanej inwestycji i stabilności funduszu.

Absolutnie kluczowa cecha najlepszych traderów, dzięki której nigdy nie stracisz więcej kapitału, niż sobie pierwotnie założyłeś, a także z Twojego inwestowania będziesz wyciągał najwięcej. To właśnie zarządzanie kapitałem daje nam komfort i bezpieczeństwo, a w razie potrzeby umożliwia wyciśnięcie z rynku wszystkiego co „daje fabryka”.

Dzięki temu nie tylko zrozumiesz podstawowe mechanizmy, według których funkcjonuje umysł człowieka otwierającego pozycje na giełdzie, ale także pozwoli uniknąć większości pułapek, jakie szykuje dla Ciebie Twój własny mózg. Z jednej strony asekurując się, z drugiej strony powodując uczucie chciwości podczas wzrostów, jak i ogromnego strachu, kiedy zaczynasz tracić. Odpowiednio przygotowana psychika połączona z dobrym systemem i dobrym zarządzaniem kapitału, to gwarancja sukcesu. Mówi się nawet, że psychologia jest najważniejszym z tych 3 elementów, czyli sam Ty. Okazuje się, że wykorzystując te same mechanizmy możemy przygotować nasz mózg w taki sposób, aby był odporny na tego typu niepożądane fluktuacje.

JAK STRATEGIA DZIAŁA U INNYCH?

Zobacz, jak ta strategia zadziałała u Mirosława, który jako 60-latek zaczynał z zerową wiedzą na temat inwestowania w akcje we wrześniu 2018 roku…

Zakładał zarobić 10% w pierwszym roku, a zarobił 10% JUŻ W PIERWSZYM MIESIĄCU!

Inwestując natomiast w IDEA BANK zarobił 108% w tydzień czasu.

CO JESZCZE O AMIINWESTOR?

Sprawdź, czy Akademia AmiInwestor jest dla Ciebie!

Dla kogo?

 • Jeśli jesteś osobą, która planuje inwestycje od 10 tys. zł do 500 tys. zł
 • Cenisz bezpieczeństwo kapitału i pewność rezultatów
 • Chcesz przeznaczyć do 2-3 godzin w tygodniu, aby generować 10-30% rocznie
 • Nie interesuje Cię zaawansowane programowanie i testy systemów transakcyjnych
 • Chcesz skupić się na wykorzystaniu gotowych, stosowanych przez nas narzędzi wspierających inwestowanie
 • Oferta

 • 500 PLN/mc brutto przy umowie na minimum 24 mce
 • 700 PLN/mc brutto dla umowy na minimum 24 mcy z gwarancja rezultatu i succes fee (możliwość dalszej kontynuacji uczestnictwa w społeczności po 24 m-cach)
 • 12 000 PLN - płatność całkowita przy umowie bez gwarancji rezultatów
 • 16 800 PLN - płatność całkowita przy umowie z gwarancją rezultatów

 • Gwarancja Trial

  Jeśli w ciągu 30 dni od rozpoczęciu kursu uznasz, że nie jest on dla Ciebie, możesz zrezygnować otrzymując pełny zwrot wpłat.

  Success fee

  25% rocznie przez okres uczestnictwa w społeczności

  Organizacja

 • 24 miesiące prowadzenia
 • 24 miesiące dostępu do panelu
 • Cotygodniowe spotkania online na żywo: spółki obserwowane, sytuacja rynkowa, odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników
 • 20 Modułów “wiedzowych” ułożonych w pełny proces gotowy do wdrożenia
 • 20 cotygodniowych “wdrożeniowych” spotkań online na żywo, odpowiedzi na wszystkie pytania uczestników
 • dostęp i kontakty do społeczności inwestorów
 • dostęp do Forum
 • 30 min indywidualnej sesji poprzez skype/telefon w miesiącu lub 1h/2 miesiące
 • Gwarancja rezultatów

  W trakcie uczestnictwa w programie i społeczności “AmiInwestor”, jeśli zastosujesz  nasze techniki, przerabiając 100% dostarczonych materiałów i uczestnicząc min. w 70% spotkań online na żywo:

  • gwarantujemy, że przez 24 m-ce sumarycznie nie stracisz ani złotówki z kapitału, albo zwracamy wszystkie pieniądze (wydane na AmiInwestor)
  • gwarantujemy, że w ciągu pierwszych 24 m-cy inwestycji w pewnym momencie dojdziesz do 30% zysku w skali roku (4 ostatnie kwartały krocząco) – albo zwracamy połowę wpłat (wydanych na AmiInwestor)
  • gwarantujemy, że jeśli w pewnym momencie w ciągu pierwszych 24 m-cy inwestycji nie zrobisz minimum 10% w skali roku (4 ostatnie kwartały krocząco), to zwracamy wszystkie pieniądze (wydane na AmiInwestor)

  Bonusy dla uczestników

  Bonus 1

  Tabela „Check Points”, czyli „Odhacz Wszystkie Elementy Zanim Kupisz Spółkę”

  Bonus 2

  Gotowa List Spółek Fundamentalnie Dobrych do przeglądania w Amibrokerze, również i takie listy bez problemu mógłbyś stworzyć sam wg. naszych wskazówek, ale przygotowaliśmy je również dla Ciebie, abyś nie musiał się trudzić 🙂

  Bonus 3

  Gotowa List Spółek Dywidendowych do przeglądania w Amibrokerze, takie listy bez problemu mógłbyś stworzyć sam wg. naszych wskazówek, ale przygotowaliśmy je również dla Ciebie, abyś nie musiał się trudzić 🙂

  Bonus 4

  Tabela Otwieranych Pozycji, czyli „Jak Sobie Radzę Z Portfelem Zleceń”– jest to tabela, w której wpisujesz swoje zlecenia, tam dokładnie określam poziomy wejścia, jak i wszystkie konieczne cechy, które miała dana pozycja w momencie otwierania, dzięki czemu później możesz eliminować swoje błędy, polepszać swoje inwestowanie, optymalizować również swój system oraz dostosować go lepiej do swojego charakteru. Jest to narzędzie, które powinno towarzyszyć Twojemu inwestowaniu. Jeżeli sądzisz, że zabiera ono niepotrzebnie dodatkowy czas, to prawda jest taka, że prowadzi ono do najlepszego wykorzystania nie tylko Twojego czasu, ale także kapitału.

  Bonus 5

  Tabela ETF-ów z Opisami. Aby inwestować w ETF, czyli Exchange Trading Fund, należy dokładnie wiedzieć, w co inwestują dane fundusze, czyli fundusze notowane na giełdzie. W co, czyli w jakie instrumenty, surowce, sektory, indeksy –  jeżeli będziemy wiedzieć dokładnie, w jakie instrumenty inwestują fundusze, będziemy także w stanie lepiej określić, które mają najlepszy potencjał wzrostów w danym momencie. Inwestowanie w fundusze jest uzupełnieniem naszych strategii inwestowania bezpośrednio w akcje i daje sporo elementów przewagi, a także wykorzystuje długoterminowy potencjał inwestycyjny. W tym typie inwestowania możemy poświęcać minimalne ilości czasu, przy maksymalnym wykorzystaniu potencjału wzrostu. Często te strategie nie wymagają od nas więcej niż zaangażowania kilkudziesięciu minut w ciągu miesiąca.

  BONUS DO KOŃCA ZAPISÓW!

  Dołączając do AmiInwestor TERAZ otrzymasz dodatkowe kursy, takie jak:

  System Rotacyjny / wartość 2500 zł

  Wystarczy 30 minut w miesiącu, by systematycznie pomnażać swój kapitał, średnio nawet 30% rocznie. Nie trzeba się znać na analizie technicznej i fundamentalnej, by znaleźć 5 spółek. w które warto inwestować. Każdy może tak zarabiać. Sugerujemy inwestycje w prawdziwe spółki, a nie fikcyjne opcje. Dzięki temu zarabiasz prawdziwe pieniądze. Systematyczne inwestowanie według sprawdzonych reguł jest bardzo bezpieczne – nawet w przypadku krachu na giełdzie! Możesz zacząć inwestowanie od zaraz – dajemy Ci do ręki nasze instrukcje i narzędzia.

  Webinar Cannabis / wartość 497 zł

  Spółki Cannabis w ostatnim czasie generowały stopy zwrotu nawet kiluset %, podobnie jak kryptowaluty. Co więcej - zarabialiśmy na nich, wiedząc o tym wcześniej. O tych spółkach wie jeszcze bardzo mało osób, a kto wie, czy następne boom nie jest znowu przed nami. Chciałbyś załapać się na kolejne wzrosty? Otrzymasz nagranie webinaru, które wiele tłumaczy.

  Konsultacja online / wartość 500 zł

  Instalacja online programu AmiBroker wraz z danymi dla giełdy polskiej i amerykańskiej. Żebyś nie tracił czasu na konfigurację całego oprogramowanie, pomożemy Ci w tym.

  Trendomierz kryptowalut / wartość 1500 zł

  Potężne narzędzie, które działa jak sygnalizacja świetlna. Zielone - kupuję, czerwone - nie kupuję. Dzięki temu oprogramowaniu bez większej wiedzy na temat analizy technicznej jesteś w stanie znaleźć dobry moment zakupowy.

  Trendomierze Sekrtorowe dla Rynku USA / wartość 1500 zł

  Wartość bonusów: 4997 zł
  DZIŚ zapłacisz:  0 zł

  Wybierz najlepszy dla siebie pakiet:

  AmiInwestor Blitzkrieg – 14.900,00 PLN

  AmiInwestor
  (płatność ratalna)

  Od 500 zł miesięcznie
  • Wprowadzenie do analizy komputerowej
  • 24 miesiące prowadzenia
  • 24 miesiące dostępu do panelu
  • 20 Modułów “wiedzowych”
  • Cotygodniowe spotkania wdrożeniowe
  • Cotygodniowe spotkania analityczne
  • Dostęp i kontakty do społeczności inwestorów
  • Dostęp do forum
  • Cotygodniowe raporty z najlepszymi spółkami
  Bez gwarancji 24 raty – 500,00 PLN
  Z gwarancją 24 raty – 700,00 PLN

  AmiInwestor
  (płatność z góry)

  Od 9600 zł wliczony rabat 20%
  • Wprowadzenie do analizy komputerowej
  • 24 miesiące prowadzenia
  • 24 miesiące dostępu do panelu
  • 20 Modułów “wiedzowych”
  • Cotygodniowe spotkania wdrożeniowe
  • Cotygodniowe spotkania analityczne
  • Dostęp i kontakty do społeczności inwestorów
  • Dostęp do forum
  • Cotygodniowe raporty z najlepszymi spółkami
  • Pełny Kurs: "System rotacyjny dla Rynku USA" o wartośći 2500 PLN
  Popularny
  Bez gwarancji płatność całkowita – 9.600,00 PLN
  Z gwarancją płatność całkowita – 13.440,00 PLN

  AmiInwestor z instalacją

  14900 zł pełny instruktaż 1 na 1
  • Wprowadzenie do analizy komputerowej
  • 24 miesiące prowadzenia
  • 24 miesiące dostępu do panelu
  • 20 Modułów"wiedzowych"
  • Cotygodniowe spotkania wdrożeniowe
  • Cotygodniowe spotkania analityczne
  • Dostęp i kontakty do społeczności inwestorów
  • Dostęp do forum
  • Cotygodniowe raporty z najlepszymi spółkami​
  • Najwyższy standard wdrożenia naszej strategii inwestycyjnej wraz z oprogramowaniem
  • Indywidualne sesje wdrożeniowe
  • Instalacja Amibrokera , konfiguracja list spółek dla rynku USA, kryptowalut i GPW:
   * u klienta w całej Polsce
   * w siedzibie firmy
   * przez TeamViewer
  • Jeśli masz otwarte konto - możesz inwestować już pierwszego dnia
  • Pełny Kurs: "System rotacyjny dla Rynku USA" o wartośći 2500 PLN
  • Klient dostaje 2 licencje do oprogramowania AmiBroker o wartości 1600PLN
  AmiInwestor z instalacją– 14.900,00 PLN

  AmiInwestor VIP - NOWOŚĆ

  25000 zł Oferta "szyta" na miarę
  • Pakiet zawiera wszystkie elementy i systemy niższych pakietów
  • 10h konsultacji z Pawłem Zakrzewskim o wartości 15 000 zł (zwykle 5h z Tobą i 5h z osoba, którą delegujesz)
  • Do 20h konsultacji z praktykiem inwestującym na giełdzie w USA
  • Zarówno ty, jak i delegowania osoba otrzymujecie dostęp do materiałów szkoleniowych oraz software skanujący rynek
  • Formuły software działające w programie Amibroker są chronione patentem szwajcarskim
  • Dwa niezależne dostępy do platformy szkoleniowej i cotygodniowych analiz na żywo - wartość 19 200 zł
  • Warunkowa Gwarancja Rezultatów
  • Wsparcie procesu otwarcia konta dla spółki u brokera amerykańskiego
  Zarezerwuj 45 min  konsultację z Pawłem Zakrzewskim
  250 zł (opłata bezzwrotna)

  Masz pytania odnośnie różnic między pakietami? Zadzwoń: 535 650 000

  Zobacz opinie wideo absolwentów kursu

  Jacek
  Andrzej
  Kamila
  Waldek
  Rafał
  Marcin

  Zapraszamy do społeczności na Facebooku

  Ta grupa służy do merytorycznych rozmów nt. inwestowania w akcje USA i Polskie, użytkowania programu Amibroker, a także kwestii organizacyjnych. Mówimy głównie o strategiach jakie poznają i stosują uczestnicy i absolwenci Programu Rozwoju Inwestora i Społeczności “AmiInwestor”.

  Przewiń do góry