Paweł Zakrzewski
StokSoft

Spokojnie, nie wysyłam spamu :)

Odbierz Ebook i otrzymaj 10 darmowych lekcji na temat inwestowania w akcje polskie oraz USA

Strona Główna  /  Blog  /  Jak wybrać idealnego brokera?

Jak wybrać idealnego brokera?

Obejrzyj poniższe, krótkie wideo,
a otrzymasz odpowiedź na każde z poniższych pytań:

Od czego zacząć na rynku amerykańskim? Na co zwrócić uwagę, szukając renomowanego brokera? Jaki broker oferuje najniższe prowizje, dzięki którym koszty spadają? Jak kupić akcje polskie przez zagranicznego brokera? Jak wygląda arkusz zleceń? Jak zabezpieczyć każde zlecenie już w momencie kupna? Czy obecny rynek nadaje się do inwestowania, czy wchodzenia na "shorty"? Jak zarobić na spadkach?

Więcej na ten temat będę mówił także na najbliższych szkoleniach online, tymczasem, zachęcam Cię do odebrania ebook "Inwestycyjna podróż" mojego autorstwa, w którym udostępniam między innymi moją historię transakcji od 2008 roku oraz prawdziwe Case Study, które zarobiło setki tysięcy.

 

Kliknij tutaj, aby odebrać BEZPŁATNY ebook >>

Autor: Paweł Zakrzewski | czwartek, 4 maj 17, 18:35

Ostatnie posty:

VIEW ALL -

KOMPLETNY PODRĘCZNIK INWESTORA

Odbierz całkowicie za darmo ebook, w którym poznasz historię Pawła Zakrzewskiego, prawdziwe case study i powtarzalne wyniki od wielu lat (wielokrotnie lepsze niż na funduszu inwestycyjnym), ujawnienie historii transakcji od 2008 roku, omówienie jednej strategii, która zarobiła setki tysięcy bez stresui podwyższonego ryzyka oraz obalenie mitów o inwestowaniu w akcje!

Odbierz Ebook i otrzymaj 10 darmowych lekcji na temat inwestowania w akcje polskie oraz USA

ZAPISZ SIĘ! Krok 1 z 2: 
Na jaki adres wysłać Tobie ebook
oraz 10 kompletnych lekcji
?

TOP