Najprostszy sposób, aby zdominować światowy rynek akcji i bezpiecznie zarabiać nawet 20-30% rocznie jedną, sekretną techniką, nieznaną dla 97% inwestorów

Pokażę Ci gotowy, sprawdzony system bezpiecznego inwestowania
na giełdzie oparty o proste narzędzia inwestycyjne

TO PRAWDA: Mając 30+ można bez problemu generować 2-3 razy lepsze rezultaty niż na funduszu inwestycyjnym poświęcając na to czwartkowy wieczór lub chwilę w weekend. Nie ważne, że Twoja praca lub biznes zajmuje Ci 8-10 godzin dziennie, bo możesz robić to po godzinach. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera i chęci!

PROWADZĄCY:

Paweł Zakrzewski
...i jego "krótka historia" :)

Inwestor od 2008 roku, po przeżyciu kataklizmu finansowego na kontrakcie FW40 (GPW), rozpoczął solidną, systematyczną edukację. Wkrótce zaczął odnosić permanentne sukcesy na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq).

Za namową grupy przyjaciół społeczność i unikalny, autorski Program Rozwoju Inwestora "AmiInwestor", który opiera się o pół-automatyczną analizę komputerową. Obecnie “wepchnięty siłą na scenę” Lider zamkniętej Społeczności Inwestorów, do której dołącza ponad 100 osób rocznie.

Do dziś, czyli ponad 8 lat inwestuje, rozwija półautomatyczne narzędzia do analizy i pokazuje innym jak można to robić to samo, ale zachowując 100% swojego życia prywatnego i zawodowego. Jest to jego jedyna zawodowa pasja, którą zamierza kontynuować do rozszerzonej emerytury, a z której z powodzeniem utrzymuje siebie i swoją rodzinę.

Podczas szkolenia dowiesz się:

1. Czym jest AmiBroker i jak zacząć?
2. Co Tobie dadzą narzędzia inwestycyjne?
3. Jak filtrować spółki i wyszukiwać najlepsze okazje do wejścia na rynek?
4. Jak rozpoznać trend spółki? (Spadający, czy rosnący)

5. Nie tylko dobry i sprawdzony system... Ale również narzędzia IT,
które wykluczają ludzki błąd i pomyłkę.

OPINIE UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ:

SZKOLENIE ROZPOCZNIE SIĘ ZA:

  • 0day
  • 00hours
  • 00min
  • 00sec

ZAPISZ SIĘ! Krok 1 z 2: 
Na jaki adres e-mail wysłać Ci przypomnienie

oraz link do spotkania?

TOP