TO PRAWDA: Mając 30+ można bez problemu generować 2-3 razy lepsze rezultaty niż na funduszu inwestycyjnym poświęcając na to czwartkowy wieczór lub chwilę w weekend. Nie ważne, że Twoja praca lub biznes zajmuje Ci 8-10 godzin dziennie, bo możesz robić to po godzinach. Wystarczy podstawowa znajomość obsługi komputera i chęci!

CO OTRZYMASZ?

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu video, podczas którego dowiesz się, jak wykorzystywać jedno z najbardziej pomocnych oprogramowań do analizy giełdy.

Po przejściu kursu, będziesz w stanie wziąć w swoje ręce inwestowanie na światowej giełdzie akcji i rozpocząć zaawansowaną analizę rynku, która docelowo znakomicie ułatwia zyskownie pomnażać pieniądze.

Wykorzystasz do tego Amibrokera - polski software, którego używa dziesiątki tysięcy inwestorów na świecie i w Polsce, oferuje go także 3 biura maklerskie.

Podczas szkolenia dowiesz się:

1. Czym jest AmiBroker

2. Jakie są zalety AmiBrokera

3. Jak doczytać i badać dane sesyjne GPW do Amibrokera

4. Jak doczytać listy przeglądania (watchilisty) dla GPW

5. Jak doczytać i badać dane dla rynku USA do Amibrokera

6. Jak doczytać i badać dane dla FOREX do Amibrokera

7. Jak wyszukać Pik wolumenu jedynie na płynnych spółkach

TWÓRCA SZKOLENIA:

Paweł Zakrzewski
...i jego krótka historia :)

Inwestor od 2008 roku, po przeżyciu kataklizmu finansowego na kontrakcie FW40 (GPW), rozpoczął solidną, systematyczną edukację. Wkrótce zaczął odnosić permanentne sukcesy na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq).

Za namową grupy przyjaciół społeczność i unikalny, autorski Program Rozwoju Inwestora "AmiInwestor", który opiera się o pół-automatyczną analizę komputerową. Obecnie “wepchnięty siłą na scenę” Lider zamkniętej Społeczności Inwestorów, do której dołącza ponad 100 osób rocznie.

Do dziś, czyli ponad 8 lat inwestuje, rozwija półautomatyczne narzędzia do analizy i pokazuje innym jak można to robić to samo, ale zachowując 100% swojego życia prywatnego i zawodowego. Jest to jego jedyna zawodowa pasja, którą zamierza kontynuować do rozszerzonej emerytury, a z której z powodzeniem utrzymuje siebie i swoją rodzinę.

Prywatnie właściciel kredytu we frankach, który prawie zrujnował jego życie, jednego domu, trading-roomu i przedszkola. Szczęśliwy posiadacz trójki, rozwydrzonych i wiecznie śmiejących się dzieciaków oraz żony, jedynej która jest w stanie wytrzymać z nawiedzonym artystycznie niedoszłym Elonem Muskiem i Santaną w jednej osobie.

OPINIE UCZESTNIKÓW SPOŁECZNOŚCI:

UWAGA: To bardzo cenne szkolenie, dzięki któremu w praktyce poznasz wiedzę, która pozwoli Ci analizować wykresy ponad 5000 spółek polskich oraz USA. Odbierz szkolenie już teraz, póki jest całkowicie za darmo!

ZAPISZ SIĘ! Krok 1 z 2: 
Na jaki adres e-mail wysłać Ci przypomnienie

oraz link do spotkania?

TOP