AUTOR:

Paweł Zakrzewski
...i jego krótka historia :)

Inwestor od 2008 roku, po przeżyciu kataklizmu finansowego na kontrakcie FW40 (GPW), rozpoczął solidną, systematyczną edukację. Wkrótce zaczął odnosić permanentne sukcesy na giełdzie polskiej i amerykańskiej (Nyse/Nasdaq).

Za namową grupy przyjaciół społeczność i unikalny, autorski Program Rozwoju Inwestora "AmiInwestor", który opiera się o pół-automatyczną analizę komputerową. Obecnie “wepchnięty siłą na scenę” Lider zamkniętej Społeczności Inwestorów, do której dołącza ponad 100 osób rocznie.

Do dziś, czyli ponad 8 lat inwestuje, rozwija półautomatyczne narzędzia do analizy i pokazuje innym jak można to robić to samo, ale zachowując 100% swojego życia prywatnego i zawodowego. Jest to jego jedyna zawodowa pasja, którą zamierza kontynuować do rozszerzonej emerytury, a z której z powodzeniem utrzymuje siebie i swoją rodzinę.

Prywatnie właściciel kredytu we frankach, który prawie zrujnował jego życie, jednego domu, trading-roomu i przedszkola. Szczęśliwy posiadacz trójki, rozwydrzonych i wiecznie śmiejących się dzieciaków oraz żony, jedynej która jest w stanie wytrzymać z nawiedzonym artystycznie niedoszłym Elonem Muskiem i Santaną w jednej osobie.

Co znajdziesz w środku?

1. Inspirująca historia polskiego inwestora
2. Prawdziwe case study i powtarzalne wyniki od wielu lat (wielokrotnie lepsze niż na funduszu inwestycyjnym)
3. Ujawnienie historii transakcji od 2008 roku
4. Omówienie jednej strategii, która zarobiła setki tysięcy bez stresu i podwyższonego ryzyka

5. Obalenie mitów o inwestowaniu w akcje 

Na jaki adres e-mail wysłać Ci obiecany ebook?

4000+ inwestorów odebrało ebook, zmieniło życie oraz opinię na temat giełdy. Pobierz ebook i nie strać szansy!

TOP